...

באתר זה [https//jpmitug.co.il], אנו עושים את מיטב המאמצים כדי להבטיח שהאתר שלנו יהיה נגיש לכל האנשים, ללא קשר ליכולותיהם או מוגבלויותיהם. אנו מחויבים לשמור ולשמר את האתר שלנו כידידותי למשתמש ותואם להנחיות הנגישות באינטרנט.

מחויבות הנגישות שלנו:

תאימות לתקני אינטרנט:

עיצבנו את האתר שלנו במטרה לעמוד בתקנים הנדרשים. אנו בודקים באופן קבוע את האתר שלנו ועושים שיפורים הנדרשים כדי לשפר את הנגישות במידת הצורך.

 

תאימות טכנולוגיה מסייעת:
אנו שואפים להבטיח טכנולוגיות מסייעות כגון קוראי מסך, אפשרויות הגדלת גופנים ומדיה, תוכנות זיהוי קול וכו'. באתר שלנו תוכלו למצוא מצד שמאל למטה תוסף בשם Enable שיעזור לכם במידת הצורך.

טקסט ותיאורים חלופיים:
אנו משתמשים בטקסט חלופי עבור כל התמונות המשמעותיות ומספקים טקסט תיאורי לתוכן אודיו ווידאו, כדי להבטיח שמשתמשים המסתמכים על טכנולוגיות מסייעות יוכלו להבין את המידע המוצג.

 

ניווט ברור ועקבי:
לאתר שלנו יש ניווט ברור ועקבי כדי לעזור למשתמשים לאתר ולגשת בקלות לתוכן שהם צריכים.

 

גדלי גופנים וניגודיות צבעים:
בחרנו בקפידה גדלי גופנים ושילובי צבעים כדי להבטיח קריאה למשתמשים עם ראייה לקויה או עיוורון צבעים.

 

טפסים ידידותיים למשתמש:

הטפסים שלנו מתוכננים מתוך מחשבה על נגישות, תוך שימוש בתוויות מתאימות, הוראות והודעות שגיאה כדי לסייע לכל המשתמשים במילוי השדות הנדרשים במדויק.

 

כתוביות ותמלול וידאו:
כל תוכן הווידאו במידה ויש באתר שלנו, מלווה בכתוביות או תמלילים כדי לסייע לאנשים חירשים או כבדי שמיעה. אנו גם שואפים לספק תיאורי אודיו עבור תוכן ויזואלי במידה ויש.

 

שיפור מתמיד:
אנו מחויבים לשיפור מתמיד של הנגישות של האתר שלנו. אנו מבקשים ממכם הגולשים –
תכתבו לנו משוב במידת הצורך. ואנו נבצע כל שדרוש בכדי לפתור בעיות נגישות שעלולות להיות.

 

קישורים חיצוניים:
למרות שאנו שואפים להבטיח נגישות באתר האינטרנט שלנו, איננו יכולים להבטיח את הנגישות של אתרים חיצוניים או תוכן של צד שלישי. עם זאת, אנו בוחרים בקפידה ומספקים קישורים למקורות מכובדים במידת האפשר.

 

צור איתנו קשר:
אנו מעריכים את המשוב שלכם ומעודדים אתכם לפנות אלינו אם אתם נתקלים באי נגישות כלשהי בזמן השימוש באתר שלנו. אם יש לכם שאלות, הצעות או חששות לגבי הנגישות של האתר שלנו, אנא צור קשר איתנו: [email protected]
או בוואטסאפ במספר – 0528857908

 

אנו מחויבים לספק חווית משתמש חיובית שמתחשבת בכל האנשים שבוחרים לבקר באתר האינטרנט שלנו. המשוב שלכם עוזר לנו לשפר את מאמצי הנגישות שלנו ומבטיח שנוכל לספק גישה שווה למידע ולשירותים עבור כולם.

תודה על הקריאה.

טופס יצירת קשר

השאירו הודעה בכל נושא שתרצו ואנו מבטיחים לחזור אליכם בהקדם האפשרי

jp miitug to the moon
למי לחזור?

לאחר שתמלאו את שאלון האפיון תקבלו הצעת מחיר מדויקת ושיחת ייעוץ לעיצוב ופיתוח אתר

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.